Yükleniyor...

Kriptarium

Faaliyet Alanları

Misyonumuz

Kriptarium sizin güvenliğiniz için en uygun kriptolojik sistemlerin tasarımı, uygulanması, testi ve doğrulanması süreçleri ile ilgilenmesinin yanı sıra bu sistemlerin mevcut saldırılara karşı ne kadar dirençli ve gürbüz olduğunun kontrol edebilmesi ve bu saldırıların başarısını azaltmak için kullanılabilecek karşı önerileri de bulunabilmeyi hedeflemektedir. 

Kriptarium güvenlik zayıflıklarını ortaya çıkaracak kapsamlı ve yaratıcı testleri kullanarak ürün güvenliğini sağlamayı hedeflemektedir. FTH Bilgi İletişim Teknolojileri sizin ürünleriniz için en uygun güvenliğin nasıl sağlanacağını araştırmaktadır.
Kriptarium donanım ve yazılım ürünlerinizin güvenliğini tehdit eden en son saldırı tekniklerini açığa çıkarır ve bunlara karşı çözümler üretir.

Amacımız

FTH Bilgi İletişim Teknolojileri güvenlik zayıflıklarını açığa çıkarmak için yaratıcı testleri kullanarak cip ve cihaz güvenliği için bir fırsat sunmaya çalışmaktadır. FTH Bilgi İletişim Teknolojileri ile gerçekten nasıl daha güvenli olacağınızı bulacaksınız.  Uzman ekibimiz en son saldırı tekniklerini kullanarak ürünleriniz için güvenli yazılım ve donanım çözümleri sunmaktadır.

Tarihçe

Bir FTH Bilgi İletişim Teknolojileri markası olan kriptarium, 2005 yılından beri bilgi güvenliği alanında çalışan Dr. Fatih Özkaynak tarafından 2015 yılında Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteği ile kurulmuştur.  FTH Bilgi İletişim Teknolojileri yazılım, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. FTH Bilgi İletişim Teknolojileri halen Sağlık Bakanlığı’nın biyometrik kimlik doğrulama sistemini daha güvenli hale getirmek ve sistem üzerindeki bilgi gizliliğini sağlamak için ar-ge çalışmaları yürütmektedir.

Genel Bilgiler
Fatih Özkaynak
0555 123 45 67
bilgi@kriptarium.com
image-missing